Gazeles 2022

Prekių krepšelis

29 Sau.

Nebūtina būti patyrusiu tauriųjų metalų ekspertu, kad užtikrintai galėtumėte įsigyti savo pirmąją sidabrinę kolekcinę monetą.  Jeigu planuojate pradėti rinkti monetas, turėtumėte žinoti keletą dalykų.

 

 1. AR SIDABRAS GERAS PASIRINKIMAS NORINT PRADĖTI KOLEKCIONUOTI? Sidabras yra puikus pasirinkimas taupymui ir kolekcionavimui, nes nežiūrint trumpalaikių kainos svyravimų, sidabro kaina nuolatos auga. Laikui einant riboto tiražo sidabrinių monetų vertė taip pat tik didėja. Savo kolekcijas galite perleisti vaikams ar anūkams ar jas padovanoti bet kokia proga.
 2. AR SIDABRO MONETOS TINKAMAS PASIRINKIMAS DOVANAI? Taip, nes tai dovanos, kurios laikui einant ne tik, kad nepraranda vertės, bet ir suteikia gražius prisiminimus. Monetos tampa talismanais,  šeimos vertybėmis, kurios perduodamos iš kartos į kartą.  Monetų tematika labai plati, todėl lengvai išrinksite kažką nepakartojamo, kas sužavės ir nustebins gavusį asmenį.
 3. AR KOLEKCINĖS SIDABRINĖS MONETOS YRA VERTINGOS? Visame pasaulyje kolekcionieriai labai vertina išskirtinį sidabrinių monetų dizainą, nes monetos unikalios savo išvaizda, dekoravimo būdais, atlikimo technologijomis, temomis. Taip pat jos vertinamos dėl mažų tiražų. Daug monetų išsiunčiame į įvairiausias pasaulio šalis, tokias kaip JAV, Australija, Japonija, Europa, Jungtiniai Arabų Emyratai ir t.t.
 4. KOKS JŲ PRANAŠUMAS, LYGINANT SU AUKSU? Sidabro monetų pranašumas lyginant su auksu yra tas, kad nereikia išleisti visų santaupų norint įsigyti kolekcinę, mažo tiražo monetą.
 5. KIEK SIDABRO YRA MONETOJE? Šiuo metu paprastai leidžiamų sidabrinių monetų grynumas būna 999, tai reiškia, kad moneta pagaminta naudojant 99,9 % gryną sidabrą.
 6. KUR ĮSIGYTI SIDABRINES MONETAS? Norėdami pradėti rinkti monetas, pirmiausia stenkitės įsigyti ten, kur užtikrins saugų pirkimą, t.y. įsigykite tose įmonėse, kurios turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotus pažymėjimus. Pradėkite nuo dabar leidžiamų monetų, nes jas įsigysite su sertifikatais ir dokumentais. Jeigu neturite pakankamai žinių, jums bus sunku įvertinti senos monetos originalumą, kokybę, vertę ir t.t. Jeigu norėsite patarimo, kreipkitės į mus, nes UAB “GSP INVETSMENT” šia veikla užsiima jau nuo 2012 m.
 7. KOKIŲ TEMŲ MONETAS GERIAU PASIRINKTI? Kad nepasiklystumėte monetų pasaulyje, pradžioje rekomenduojame pasirinkti jums labiausiai patinkančią temą. Žemiau pateiksime keletą idėjų:
  • Kolekcijos pagal metus. Tai galima padaryti keliais būdais. Rinkti monetas, kuriose vaizduojami Mėnulio kalendoriaus ženklai, arba kiekvienais metais įsigyti naujai išleistą konkrečios šalies ir kakyklos monetą.
  • Serijinės kolekcijos pagal temas. Temos gali būti labai įvairios (Graikų mitologija, istorija, garsios asmenybės, gamta, gyvūnai, pasakos, gėlės ir .t.t)
  • Monetos, kurios dekoruotos tam tikrais natūraliais akmenimis, pvz.: gintaru, rubinu, ametistu, deimantais ir t.t.
  • Tam tikrų šalių kalyklų monetos.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X