Gazeles 2022

Prekių krepšelis

16 Lap.

Jei ieškote išskirtinės dovanos, kad iš nuostabos dovanos gavėjas aiktelėtų, dovanokite briliantą.  Tai dovana, kuri pradžiugins kiekvieną, nes tinka tiek moterims, tiek vyrams. Ši dovana suteikia galimybę pačiam nuspręsti, kaip ją panaudoti. Turėdamas briliantą galės susikurti savo svajonių papuošalą ar saugoti kaip investiciją.

 

Kiekvienas briliantas yra patikrintas ir sertifikuotas Latvijos prabavimo rūmuose.

 

Deimantai yra rečiausi Žemėje randami brangakmeniai. Jie susidaro giliai žemėje, esant dideliam karščiui ir slėgiui. Deimantas – nušlifuotas išgaunant ne mažiau nei 57 briaunas, yra vadinamas briliantu.  Pavadinimas kilęs iš graikiško žodžio adamas – nenugalimasis.   

 

Kodėl verta rinktis deimantus:

 

  • Briliantas– tai didžiausią ir stabiliausią vertę išlaikantys patys brangiausi ir patys rečiausi brangakmeniai visoje žemėje. 
  • Deimantas – tai dorybės, tyrumo ir dvasinio aiškumo simbolis. Jau nuo seno deimantai buvo laikyti meilės ir prabangos simboliu. Papuošalai su deimantais buvo laikomi išminties ir stiprybės ženklu.
  • Deimantai yra milijardų metų amžiaus brangakmeniai. Kai kurie deimantai siekia net virš 3 milijardų metų!
  • Senovės romiečiai ir graikai tikėjo, kad deimantai buvo dievų ašaros arba krentančių žvaigždžių skeveldros.  
  • Deimantai vertinami ir jais puošiamasi jau tūkstančius metų. Yra įrodymų, liudijančių, kad deimantai buvo renkami ir jais prekiauta dar IV a. pr. Kr.
  • Pirmasis istorijoje užfiksuotas sužadėtuvių žiedas su deimantu buvo įteiktas 1477 m. Burgundijos kunigaikštytei Marijai. Jį padovanojo Maksimilijonas I. Kunigaikštytei Marijai įteiktame auksiniame sužadėtuvių žiede iš inkrustuotų deimantų buvo suformuota „M“ raidė.
  • Deimantai ypatingi savo ilgaamžiškumu. Jie neblunka, nenusidėvi, nepraranda blizgesio.
  • Deimantai kaip ir taurieji metalai yra vertinga dovana.  

 

 

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X