Gazeles 2022

Prekių krepšelis

01 Sau.

Jau amžių amžius gyvuoja tradicija, kad pirmą kartą lankant naujagimį, reikia ateiti ne tuščiomis ir būtinai ką nors padovanoti. Tačiau ką padovanoti neseniai gimusiam mažyliui? Visada norisi įteikti prasmingą ir naudingą dovaną.

Sidabrinės monetos yra išskirtinės, nes jų pasauliniai tiražai yra riboti. Monetos yra unikalaus dizaino. Jo laikui einant įgyja papildomą numizmatinę vertę. Taip pat tai yra viena iš brangiausių ir įsimintiniausių dovanų, kurios gali būti perduodamos kaip sėkmės simboliai iš kartos į kartą.

Investicinio aukso luitai yra pirmas mažas žingsnelis į saugią  kūdikio  ateitį. Gal tai taps tradicija ir kiekvienais metais vaikučiui bus dovanojama po simbolinį luitelį. Užaugęs galės ir toliau sėkmingai kaupti savo investicinį fondą arba pasigaminti vestuvinius žiedus ar kitą juvelyrinį papuošalą. 

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X