Gazeles 2022

Prekių krepšelis

10 Lap.

Unikali kolekcinė sidabro moneta, skirtą didžiajai deivei Fortūnai. Fortūna – romėnų sėkmės ir likimo deivė, žinoma dėl savo įnoringos prigimties ir asociacijos su sėkme, likimu ir klestėjimu. Ji užima ypatingą ir simbolinę vietą įvairių kultūrų mitologijoje.

 

Fortūna vaizduojama kaip moteris, laikanti rankoje gausybės ragą ir laimės ratą, simbolizuojantį likimo posūkius. Ji užmerkusi akis, nes savo dosnumu gali apdovanoti  kiekvieną, kuris to vertas. Fortūna buvo garbinama Romos imperijoje ir laikoma dievybe, galinčia nešti klestėjimą ir gausą, bet taip pat turinčią galią pakeisti žmogaus likimą. Ji yra svarbi senovės Romos mitologijos ir meno figūra, jos atvaizdų galima rasti ant įvairių objektų, įskaitant monetas ir freskas.

 

Monetoje vaizduojamos lelijos simbolizuoja  šviesą, taiką, dieviškumą, skaistybę, tobulybę. 

 

Kiekviena monetos detalė buvo kruopščiai sukurta, kad perteiktų jos žavesį, paslaptį ir galią. Aukštos kokybės meistriškumas ir specialių technikų naudojimas suteikia monetai nepakartojamo blizgesio ir patrauklumo.

 

Ši moneta yra ne tik gražus meno kūrinys, bet ir priminimas, kad sėkmė gali būti nepastovi, o likimas gali pasisukti netikėtais posūkiais. Tai įkvepia mus vertinti ir priimti pokyčius, tikėti savimi ir priimti iššūkius, kuriuos mums meta gyvenimas.

 

Pridėkite šią monetą į savo kolekciją ir leiskite deivei Fortūnai atnešti jums laimės ir gerovės jūsų kelionėje. Ši moneta sulaukė didžiulio susidomėjimo įvairiose pasaulio šalyse. Tiražas  tik 500 vnt ir labai sparčiai tirpsta. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X