Gazeles 2022

Prekių krepšelis

13 Lap.

Sidabrinė moneta „Gyvybės medis” tarsi daugelio mitų, religijų ir filosofijos pagrindas. Gyvybės medis yra vienas iš beveik visas žemės religijas vienijančių simbolių. Manoma, kad jame yra nemirtingumo raktai. Nuo seniausių laikų medis yra augimo, jėgos, stabilumo ir amžino gyvenimo atsinaujinimo gamtos cikle simbolis.

 

Monetoje pavaizduoti povai yra išdidūs laimės sergėtojai,  sėkmės ir klestėjimo simbolis. Pagal Fengšui šis paukštis yra vienas stipriausių talismanų. Net ir krikščionių visuomenėje jis laikomas dieviška būtybe. Šioje monetoje subtiliai atskleidžiamas karališkų paukščių grožis.  O grožis visais laikas yra neatsiejamas nuo laimės, klestėjimo, harmoningų santykių namuose.

 

Prabangi ir išskirtinė moneta verta būti Jūsų kolekcijoje. Pasaulinis tiražas tik 800 vnt.

 

Moneta gali būti tobula dovana krikštynų, vestuvių, vestuvių metinių, gimtadienio proga. Tai moneta, kuri gali tapti šeimos relikvija, keliaujančia iš kartos į kartą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X