Gazeles 2022

Prekių krepšelis

Auksinė moneta „Auksinė sėkmės moneta su deimantu” 7,78 g

700.00

 • Metalas: Auksas
 • Praba: 999
 • Grynoji masė: 7.78 g
 • Intarpas: natūralus deimantas
 • Kokybė: proof
 • Kalykla: Lietuvos monetų kalykla
 • Kilmės šalis: Niue
 • Įpakavimas: Kapsulė, reprezentacinė dėžutė
 • Sertifikatas: taip, gamintojo
 • Dailininkas: Audronė Kalinauskienė
 • Tiražas: 500 vnt
 • Išleidimo metai 2024

 

 

Kad ir ką bedaryčiau, kad ir ko imčiausi, tvirtai žinau, kad sėkmė – mano rankose. Ji lydi mane kasdienėse ir pačiose kurioziškiausiose situacijose, kuriose atsiduriu be baimės ir su smalsumu. Jaučiu, kad sėkmė – tai mano pasirinkimas.  O ar renkatės sėkmę jūs?

Pristatome jums unikalią auksinę sėkmės monetą, kuri it magnetas pritraukia visa, ko trokšta jos savininkas. Ši moneta papuošta kultiniais laimę nešančiais simboliais, subtiliai išgraviruotais reverse ir averse. Tai keturlapis dobilas, akis ir septynetas.  

 Keturlapis dobilas bet kuriame pasaulio kampelyje simbolizuoja didžiulę sėkmę. Nuo senų laikų tikima, kad šio stipraus amuleto savininko apsauga ir gerove bus pasirūpinta, kad ir kas nutiktų. O visa keturlapio dobilo galia slypi kiekviename lapelyje, simbolizuojančiuose viltį, tikėjimą, meilę ir sėkmę. Manoma, kad karščiausias svajones gali išpildyti dovanotas keturlapis dobilas ar jo amuletas.  

 Akies siluetas, kuris subtiliai įsiterpia į keturlapio dobilo vidurį, simbolizuoja dvasinį ir protinį suvokimą, absoliutų žinojimą, visažinystę bei aštrų įžvalgumą. Tai savotiškas sielos veidrodis, siejamas su dvasiniu regėjimu ar apskritai dvasia, taip pat šviesa ir Saule. Būtent Saulė daugelyje kultūrų suvokiama kaip visa reginti akis ir vaizduojama akies pavidalu, kaip antai Senovės Egipto Saulės dievo Horo akis. Be to, akies simbolis reiškia ne tik gebėjimą priimti jutiminę informaciją iš aplinkinio pasaulio, bet ir gali jį paveikti pats – skleisti galios spindulius, apsaugoti nuo pikto.  

 Magiškas skaičius septyni simbolizuoja tobulumą, vienovę, šventumą. Atrodo, kad šis skaičius mus persekioja visur – juk savaitė turi septynias dienas, muziką sudaro septynios natos, egzistuoja septyni pasaulio stebuklai, žmogaus gyvenimo ciklai keičiasi kas septynerius metus. Tad septynetas mus skatina daryti tai, ką pats spinduliuoja – įminti gyvenimo paslaptis, dirbti ir įgyvendinti savo tikslus, ieškoti nuotykių ir siekti pokyčių, vadovautis intuicija bei pasitikėti laime, kuri slypi kiekvieno mūsų viduje. 

Pasaga kaip Gausybės ragas neša sėkmę ir saugo namų ar šeimos laimę, o tuo tarpu kiečiausias natūralus mineralas deimantas, vadinamas „tauriausiu iš brangakmenių“, simbolizuoja tobulybę, tyrumą ir nepažeidžiamumą.  

 Įsigykite auksinę sėkmės monetą ir tokiu būdu atverkite savo širdies ir namų duris sėkmei. Tik taip ji ras kelią pas jus ar jums brangų žmogų, kuriam linkite geriausio.  

Ši unikali auksinė moneta tobula dovana verslo partneriams, draugui, artimajam ar ypatingam žmogui, kuris tik gavęs šią dovaną supras, koks svarbus ir išskirtinis yra jums.  

 

 

Jums taip pat gali patikti…

You have not viewed any product yet.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X